Wspomnienia

Pamiętam długą rozmowę na tydzień przed Dniem Ślubu, pamiętam, dobór jasnego wina, żeby w razie nieostrożności nie było plamy na sukience. Pamiętam opowieści o kotach, które są oczkiem w głowie. Tak wiele pamiętam, ale za każdym razem, kiedy przeglądam zdjęcia dziękuję za wynalezienie aparatu fotograficznego i fotografii, dzięki niej można pamiętać lepiej, piękniej i więcej.

To było cudne spotkanie - dziękujemy Wam :)

Spacer w chmurach

- trochę się wspinamy – zabierzemy liny...

- cudownie!

...deszcz... skała wapienna... ślisko...

Nie zawsze da się zrealizować wszystko, co zaplanujemy, ale zawsze chęć bycia z drugim człowiekiem daje dobre owoce - piękne ujęcia i wzruszające historie usłyszane w czasie spaceru. Spaceru nieco niżej niż planowaliśmy, ale na tyle wysoko, by sięgnąć nieba :)

Dziękujemy!

Nieustraszeni Modele

Myśląc o dobrych zdjęciach często myślimy o pracy fotografów, o sprzęcie, o wielu innych jeszcze sprawach. Jednakże gdyby nie ciężka praca Modeli, to nic by się nie udało.

Piękne kadry, to często długi czas poświęcony na to, aby gdzieś dotrzeć, ufając, że fotograf wie, co robi, że wie, dokąd prowadzi i co chce pokazać. Za to zaufanie chcielibyśmy szczególnie Wam podziękować – Wam, ale także wszystkim naszym parom, gdyż mamy poczucie, że we wszystkich pięknych zdjęciach, jakie do tej pory wykonaliśmy jest Wasz niezwykły wysiłek :)

Dziękujemy!

Miejsca

To była podróż do ważnych miejsc, ważnych, bo miejsca te znały Ich historię i kiedy do nich powróciliśmy, to pewnie chętnie by się z Nimi przywitały, gdyby tylko mogły.

Czy tak to już jest, że gdy nasza historia gdzieś się toczy, to właśnie w tym miejscu pozostawiamy po sobie ślad? Czy może to miejsce pozostawia ślad w naszym sercu…?

Dziękujemy, że mogliśmy być z Wami :)

378 dni później

K - 7:00 rano w niedzielę pasuje? - Będzie dobre światło ;)

P - …Idę na wieczór panieński w sobotę…, ale dam radę!

                                       …dała radę, oboje dali radę! :)

Spacer z pytaniem w tle

Być zaproszonym do takiej chwili to przywilej, to mały cud, kiedy w zgiełku zwykłego dnia, człowiek spotyka człowieka, oboje są nieco onieśmieleni pytaniem, czy sytuacja, która ich zastała jest poważna, czy może brniemy w jakiś nieprzeciętny żart.

Życie jednak nie żartowało, a moment, który mogliśmy uwiecznić był nadzwyczajny. Dziękujemy!

Copyright © 2019 Rogowscy